Блогы

Вопрос ID: 32
04.04.2018
Вопрос от: Байдильдинов Төлеген Базарбаевич

Көшкентал ауылында Жамбыл және Көшкентал көшелерінің жолдарына тас жол төселмеген. Аталған көшелер көктем - күз айларында езіліп , батпақ болады. Әр көшеде кемінде 20-25 үйден бар.Осы көшелердегі мектеп жасындағы балалардың мектепке баруы қиындық туғызуда.Су құбырын тартуына байланысты көшелер былтырдан бері сары батпақ қосылып мүлдем езіліп көше тұрығындарының наразылығын тудырды. Аталған мәселені шешіп беруіңізді сұраймын.

Вопрос ID: 6
19.09.2017
Вопрос от: fam name name2

Я уже обращался к Вам на блог , но не получил ответа. Прошу Вас помогите мне для развития животноводства прирезать к моим участкам по 1300 га и 700 га участки до 7000га пастбищных на ст. Матай я хотел разводить племенных бычков.
У меня уже имеется поголовье, но для привлечения инвесторов и в рамках госпраграмм Сыбага и Кулан мне необходимы дополнительные земли из расчёта 9-7га на голову. Я могу привлечь инвесторов до 700 голов.Указанные участки у меня в аренде до 49 лет и до 10 лет,прошу помочь мне последний участок продлить до 49 лет,это одно из требований госпрограмм и инвесторов.
Спасибо уважаемый Адельбек Егеубекович за поддержку моей предпринимательской инициативы.
В случае если Вы меня поддержите я осуществлю презентацию своего хозяйства в интернете и средствах массовой информации о своём хозяйстве и конечно о поддержке руководства района.

Қазақстандықтар жеке мәліметтеріне қолжетімділікке тыйым сала алады

Бүгін «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорация басшысы Абылайхан Оспанов орталық коммуникациялар қызметінде өткен брифингте апта соңына дейін қазақстандықтарға жеке мәліметтеріне қолжетімділікке тыйым салу мүмкіндігі болатындығын айтты. Қазіргі таңда «Ұлттық ақпараттық технологиялар» АҚ-мен бірлескен жұмыс  жүргізіліп жатыр.

23 Мамыр 2018
АЗАМАТТАРҒА АРНАЛҒАН ҮКІМЕТ» 8 МЛН. ҚАЗАҚСТАНДЫҚТЫҢ ЦИФРЛЫҚ САУАТТЫЛЫҒЫН АРТТЫРМАҚ

«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясының қызметіндегі басым бағыттардың бірі – «Цифрлық Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасы аясында халық арасында электрондық портал арқылы көрсетілетін мемлекеттік қызметтерді өздігімен пайдалана білуге үйрету және кеңінен насихаттау. Бағдарламаны жүзеге асыру бағытында «Электрондық үкімет және электрондық қызметтер» курсы бойынша оқу бағдарламасы әзірленген болатын. Жалпы осы жоба аясында «Азаматтарға арналған үкімет» 8 млн адамның цифрлық сауаттылығын арттырмақ. Бұл туралы ОКҚ-да өткен мемкорпорацияның 2 жылдық қызметін қорытындылауға арналған жиында мемлекеттік корпорацияның басқарма төрағасы Абылайхан Оспанов хабарлады.

23 Мамыр 2018
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу рәсіміжеңілдетіледі

Әділет министрлігі көрсететін жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу қызметі жуық арада «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясының құзырына өтеді. Қазір мемлекеттік корпорацияда мамандар оқудан өтіп, осы қызметті ұсыну бойынша басқа да дайындық жұмыстары жүріп жатыр.

Сайт картасы Кері байланыс