блогі

Вопрос ID: 6
19.09.2017
Вопрос от: fam name name2

Я уже обращался к Вам на блог , но не получил ответа. Прошу Вас помогите мне для развития животноводства прирезать к моим участкам по 1300 га и 700 га участки до 7000га пастбищных на ст. Матай я хотел разводить племенных бычков.
У меня уже имеется поголовье, но для привлечения инвесторов и в рамках госпраграмм Сыбага и Кулан мне необходимы дополнительные земли из расчёта 9-7га на голову. Я могу привлечь инвесторов до 700 голов.Указанные участки у меня в аренде до 49 лет и до 10 лет,прошу помочь мне последний участок продлить до 49 лет,это одно из требований госпрограмм и инвесторов.
Спасибо уважаемый Адельбек Егеубекович за поддержку моей предпринимательской инициативы.
В случае если Вы меня поддержите я осуществлю презентацию своего хозяйства в интернете и средствах массовой информации о своём хозяйстве и конечно о поддержке руководства района.

Тағайындау рәсімі.

Бүгін 18 қазанда   Ақсу ауданы әкімдігінің кіші мәжіліс залында  Ақсу ауданының  әкімі  Ә.Далбағаев  жаңа тағайындалған аудан әкімінің орынбасарын   көпшілікке таныстырды. Аудан мекеме басшыларына қызметтік өмірбаянымен қысқаша таныстырып, аудан әкімінің орынбасары Қабаев Арман Маратұлына алдағы уақытта жұмысына жетістіктер тіледі.

18 Қазан 2017
• Кодекс Мүліктіктабыс

Жеке тұлғаның салық салынуға жататын мүліктік табысына жеке тұлғаның, сондай-ақ шағын бизнес субъектілері үшін арнаулы салық режімін қолданатын дара кәсіпкердің осы Кодекстің 180-1-бабында көрсетілген мүлікті өткізуі кезіндегі құн өсімінен түсетін табыс айтамыз.
       Жеке тұлғаның, сондай-ақ шағын бизнес субъектілері үшін арнаулы салық режімін қолданатын дара кәсіпкердің осы Кодекстің 180-2-бабында көрсетілген мүлікті (ақшадан басқа) жарғылық капиталға салым ретінде беруі кезіндегі құн өсімінен түсетін табысы болып табылады.
      Дара кәсіпкер болып табылмайтын жеке тұлғаның мүлікті салық агенттері болып табылмайтын тұлғаларға мүліктік жалдауға (жалға) беруден алған кірісі,  шағын бизнес субъектілері үшін арнаулы салық режімін қолданатын дара кәсіпкердің осы Кодекстің 180-3-бабында көрсетілген өзге де активтерді өткізу кезіндегі құн өсімінен түсетін табысы жатады.
      Жеке тұлғаның шетел валютасымен алған (алуына жататын) мүліктік кірісі мүлікті өткізу бойынша мәміле жасалған күннің алдындағы соңғы жұмыс күні айқындалған валюта айырбастаудың нарықтық бағамы қолданыла отырып Қазақстан Республикасының ұлттық валютасыменқайтаесептеледі.

17 Қазан 2017

Қазақстан Республикасының заңнамасында кәсiпкерлiк қызметтi жүзеге асыруға тыйым салу белгiленген адамның осындай қызметпен айналысуы – әкiмшiлiк құқық бұзушылықтар жасау заттары және (немесе) құралдары және (немесе) құқық бұзушылық жасау нәтижесінде алынған кірістер (дивидендтер), ақша, бағалы қағаздар тәркiлене отырып, жеке тұлғаларға екi жүз айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде айыппұл салуға әкеп соғады.

17 Қазан 2017
Сайт картасы Кері байланыс