Әкімінің сәлемдесуі

Құрметті сайт қонақтары!

Ақсу ауданы әкімінің ресми сайтына қош келдіңіздер!

Біз осы сайтта Сіздерге өзекті ақпараттарды алуға, өздеріңізді қызықтыратын сұрақтарды қоюға, пікірлеріңіз бен тілектеріңізді білдіруге мүмкіндік беріп, азаматтық қоғамның дамуына ықпал етпекшіміз.
Сіздер Ақсу ауданы туралы өздеріңізді қызықтыратын ақпаратты табасыздар деп сенемін және біздің сайт мемлекет пен қоғамның өзара іс-әрекетінің тиімді жолы бола алады – деп санаймын.

Біз мемлекетіміздің өсіп-өркендеуі үшін қызмет көрсетуге әрқашан дайынбыз!

Құрметпен,
Ақсу ауданының әкімі Далбағаев Әділбек Егеубекұлы

Алматы облысының халыққа қызмет көрсету орталығы 3 млн астам қызмет көрсетті

Есіктен – есікке жүру, үйілген анықтама жинау, көптеген құжаттар, бос жүрістерден шаршаған қазақстандықтар үшін, «Азаматтарға арналған үкімет»  мемлекеттік корпорациясы құрылуымен келмеске кетті. Қазіргі танда көптеген мемлекеттік қызмет түрлерін ХҚКО-ның есігін аттамай-ақ, өзіңің жеке  компьютеріңде отырып немесе ұялы телефон, смартфондар арқылы жеке кабинетіне кіріп алуға болады.

Осыдан екі-үш жыл бұрын «бұл мүмкін емес» деп айтқан шығарсыздар. Ал қазіргі таңда бұның бәрі уақытымызды үнемдейтін шындық. 2016 жылдың сәуір айында «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы төрт ведомстваны біріктірген болатын: ХҚКО, зейнетақы төлеу орталығы, жылжымайтын мүлік және жер кадастры орталығы.

15 Желтоқсан 2017
Құрметті Алматы облысының тұрғындары!

13 Желтоқсан 2017
Азаматтарға арналған үкіметте ХҚКО қызметін жетілдіру мәселелері бойынша кеңес өткізілді

2017 жылғы 7 қарашада халыққа қызмет көрсету жұмысын жетілдіру мәселелері бойынша Ақпарат және коммуникациялар министрі Дәурен Абаев пен «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» КЕ АҚ Басқармасының төрағасы Абылайхан Оспановтың қатысуымен жұмыс кеңесі өтті.

БАҚ қатысқан іс-шарада ХҚКО арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудегі өзекті мәселелер талқыланды. Кеңес аяқталғаннан кейін брифинг өтіп, сұрақтар қойылды.

12 Желтоқсан 2017
Сайт картасы Кері байланыс