Валюта бағамдары

Дауыс беру

Аудан жаңалықтары

Қаржылық пирамидадан сақтан! 16 мая 2017

Қазақстан Республикасының заңнамасы бойынша қаржы пирамидасының кестесін пайдаланып кәсіпкерлік қызметпен айналысатын тұлғаларға жауапкершілік көзделген. Осындай қызмет Қазақстан Республикасының Қылмыстық Кодексінің 190 бабында көрсетілген қылмыстық әрекетке (алаяқтық) сай келеді.

Сонымен қатар, Қазақстан Республикасының Азаматтық Кодексімен азаматтарды әр текті қаржы пирамидасы сияқты алаяқтықтан қорғау мақсатында кәсіпкерлік қызметпен айналысу үшін азаматтардан қарыз алуға тыйм салынған.

Алайда осы бағыттағы заңнамалардың тлаптарына қарамастан қазіргі уақытта қаржы пирамидасын құруда және олардың іс-әрекетін жетілдіруде жаңа үрдіс пайда болуда.

Осыған сәйкес Сіздерді өздерінің қаражаттарыңызды немесе басқа да құндылықтарыңызды кәсіпкерлік қызметке салуда немесе қарызға беру кезінде қаражаттарыңыздың жоғалу қауіпін ескере отырып, күмән тудыратын қаржылық схемалар мен кредиттік немесе қаржылық ұйымдардан сақ болуларыңызды сұраймыз.

Аудан жаңалықтары
24 мая
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде мүмкіндіктері шектеулі азаматтарға қолжетімділігін арттыруға ерекше назар бөлінеді.

22 мая
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорация азаматтардың тез және қолайлы қызмет алуы үшін тұрақты түрде жұмыс істеуде. Біз Сіздерге бүгінгі күні
22 мая
Шілде айынан басталатын міндетті медициналық сақтандыруға қатысушы санатыңызды қазірден анықтап алыңыз.

19 мая
2017 жылдың мамыр айының 22-і күні Ақсу ауданының прокуратурасында «Ашық есік күні» акциясы өтеді.
19 мая
Қазіргі уақытта кәсіби мемлекеттік аппаратты құру мақсаты маңызды орын алуда. Осы мақсатқа жету үшін Агенттік «100 нақты қадам» Ұлт жоспарын

17 мая
Алматы, Қазақстан – БЖЗҚ-нда 2016 жылғы зейнетақы және өзіндік активтері бойынша қаржылық есептілігіне сыртқы аудит жүргізілді. Тәуелсіз аудиторлық компанияның қорытындысына