Валюта бағамдары

Алматы

Дауыс беру

Аудан жаңалықтары

ЭКСПО-2017» халықаралық арнайыландырылған көрмені өткізуге дайындық 19 апреля 2017

«ЭКСПО-2017» халықаралық арнайыландырылған көрмені өткізуге дайындық шегінде Мемлекет басшысының ЭКСПО билетінің құнын теміржолмен жол жүру құжаты (билеті) құнына қосу бойынша тапсырмасын орындау үшін, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Көлік комитеті «Қазақстан темір жолы» ҰК» АҚ және «Жолаушылар тасымалы» АҚ бірлесіп берілген тапсырманы жүзеге асыру механизмі жасалғанын хабарлаймыз.

Осыған байланысты, қосымшаға сәйкес жолаушыларға арналған жаңа тиімді қызметтерге ие болу бойынша толық ақпаратты жолдаймыз.

Ақсу  ауданының жолаушылар көлігі және

автомобиль жолдары бөлімі» ММ-нің                                     С. Құсмолдин

Қосымша

І. Астана ЭКСПО дисконттық картасы

Кез-келген жолаушы өз ықтияры бойынша төмендегіні көрсететін Астана ЭКСПО дисконттық картасын сатып ала алады:

«Тұлпар-Тальго» коммерциялық поездарымен жүруге 15 пайыздық жеңілдік (2017 жылдың аяғына дейін);

сыйлыққа  ЭКСПО –ға 1 премиум билет, демалыс күндеріне уақыты ашық көрсетілген (бүгінгі күні аталған ЭКСПО билетінің құны ЭКСПО кассаларында 8000 теңге);

Дисконттық картаның құны – 9999 теңге.

Дисконттық картаны Астана, Алматы-І, Алматы-ІІ, Қарағанды, Ақтөбе, Шымкент, Жамбыл (Тараз), Защита (Өскемен), Атырау, Орал, Маңғыстау (Ақтау), Павлодар, Петропавловск, Қызылорда, Қостанай, Семей т.б. ірі теміржол вокзалдарының кассаларынан сатып алуға болады.

ІІ. Кешенді  қызметтер  (темір жол билеті + ЭКСПО билеті)

Жолаушы теміржол кассаларынан құны 2000 теңгеден жоғары тұратын  «Жолаушы тасымалы» поезының билетімен қатар ЭКСПО билетін қоса (қосымша төлемге сай) сатып алу енгізілген кешенді қызметті пайдалана алады.

ЭКСПО билетінің 3 түрі ұсынылады:

1. Жұмыс күндері уақыты көрсетілген ЭКСПО билеті, яғни жолаушы жұмыс күндері өзіне ыңғайлы күнге ыңғайластырып көрмеге қатыса алады;

2) Демалыс күндері уақыты көрсетілген ЭКСПО билеті, яғни жолаушы демалыс күндері өзіне ыңғайлы күнге ыңғайластырып көрмеге қатыса алады;

3) Демалыс күндері уақыты ашық қалдырылған ЭКСПО билеті, яғни жолаушы кез-келген демалыс күндері  көрмеге қатыса алады;

Жолаушы кешенді қызметті сатып алу барысында 1600 ден 4000 теңгеге дейін үнемдей алады (ЭКСПО билетінің түрлеріне қарай). Жекелей ЭКСПО билеттері сатылмайды.

«Жолаушы тасымалы» АҚ-на сұраныс жолдау арқылы кешенді қызметті жолаушы топтарына (10 адамнан жоғары) рәсімдеуге болады.

Қосымша ақпаратты 8(7172) 60-02-49 телефоны, www.temirzholy.kz сайты және 105 анықтамалық қызметі бойынша алуға болады.

Аудан жаңалықтары
24 мая
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде мүмкіндіктері шектеулі азаматтарға қолжетімділігін арттыруға ерекше назар бөлінеді.

22 мая
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорация азаматтардың тез және қолайлы қызмет алуы үшін тұрақты түрде жұмыс істеуде. Біз Сіздерге бүгінгі күні
22 мая
Шілде айынан басталатын міндетті медициналық сақтандыруға қатысушы санатыңызды қазірден анықтап алыңыз.

19 мая
2017 жылдың мамыр айының 22-і күні Ақсу ауданының прокуратурасында «Ашық есік күні» акциясы өтеді.
19 мая
Қазіргі уақытта кәсіби мемлекеттік аппаратты құру мақсаты маңызды орын алуда. Осы мақсатқа жету үшін Агенттік «100 нақты қадам» Ұлт жоспарын

17 мая
Алматы, Қазақстан – БЖЗҚ-нда 2016 жылғы зейнетақы және өзіндік активтері бойынша қаржылық есептілігіне сыртқы аудит жүргізілді. Тәуелсіз аудиторлық компанияның қорытындысына
17 мая

16 мая
Ақсу ауданының әкімдігі «Парасыз болашаққа БІРГЕ!» атты науқаны  аясында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мобильді топ ақпараттық -  түсіндіру жұмыстары мен азаматтарды
16 мая
Қазақстан Республикасының заңнамасы бойынша қаржы пирамидасының кестесін пайдаланып кәсіпкерлік қызметпен айналысатын тұлғаларға жауапкершілік көзделген.

16 мая
Ақсу ауылында Міндетті әлумекттік медициналық сақтандыру бойынша, Аудандық орталық ауруханамен

Республиканың жаңалықтары

Государственные ресурсы