Валюта бағамдары

Алматы

Дауыс беру

Аудан жаңалықтары

ЭКСПО-2017» халықаралық арнайыландырылған көрмені өткізуге дайындық 19 апреля 2017

«ЭКСПО-2017» халықаралық арнайыландырылған көрмені өткізуге дайындық шегінде Мемлекет басшысының ЭКСПО билетінің құнын теміржолмен жол жүру құжаты (билеті) құнына қосу бойынша тапсырмасын орындау үшін, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Көлік комитеті «Қазақстан темір жолы» ҰК» АҚ және «Жолаушылар тасымалы» АҚ бірлесіп берілген тапсырманы жүзеге асыру механизмі жасалғанын хабарлаймыз.

Осыған байланысты, қосымшаға сәйкес жолаушыларға арналған жаңа тиімді қызметтерге ие болу бойынша толық ақпаратты жолдаймыз.

Ақсу  ауданының жолаушылар көлігі және

автомобиль жолдары бөлімі» ММ-нің                                     С. Құсмолдин

Қосымша

І. Астана ЭКСПО дисконттық картасы

Кез-келген жолаушы өз ықтияры бойынша төмендегіні көрсететін Астана ЭКСПО дисконттық картасын сатып ала алады:

«Тұлпар-Тальго» коммерциялық поездарымен жүруге 15 пайыздық жеңілдік (2017 жылдың аяғына дейін);

сыйлыққа  ЭКСПО –ға 1 премиум билет, демалыс күндеріне уақыты ашық көрсетілген (бүгінгі күні аталған ЭКСПО билетінің құны ЭКСПО кассаларында 8000 теңге);

Дисконттық картаның құны – 9999 теңге.

Дисконттық картаны Астана, Алматы-І, Алматы-ІІ, Қарағанды, Ақтөбе, Шымкент, Жамбыл (Тараз), Защита (Өскемен), Атырау, Орал, Маңғыстау (Ақтау), Павлодар, Петропавловск, Қызылорда, Қостанай, Семей т.б. ірі теміржол вокзалдарының кассаларынан сатып алуға болады.

ІІ. Кешенді  қызметтер  (темір жол билеті + ЭКСПО билеті)

Жолаушы теміржол кассаларынан құны 2000 теңгеден жоғары тұратын  «Жолаушы тасымалы» поезының билетімен қатар ЭКСПО билетін қоса (қосымша төлемге сай) сатып алу енгізілген кешенді қызметті пайдалана алады.

ЭКСПО билетінің 3 түрі ұсынылады:

1. Жұмыс күндері уақыты көрсетілген ЭКСПО билеті, яғни жолаушы жұмыс күндері өзіне ыңғайлы күнге ыңғайластырып көрмеге қатыса алады;

2) Демалыс күндері уақыты көрсетілген ЭКСПО билеті, яғни жолаушы демалыс күндері өзіне ыңғайлы күнге ыңғайластырып көрмеге қатыса алады;

3) Демалыс күндері уақыты ашық қалдырылған ЭКСПО билеті, яғни жолаушы кез-келген демалыс күндері  көрмеге қатыса алады;

Жолаушы кешенді қызметті сатып алу барысында 1600 ден 4000 теңгеге дейін үнемдей алады (ЭКСПО билетінің түрлеріне қарай). Жекелей ЭКСПО билеттері сатылмайды.

«Жолаушы тасымалы» АҚ-на сұраныс жолдау арқылы кешенді қызметті жолаушы топтарына (10 адамнан жоғары) рәсімдеуге болады.

Қосымша ақпаратты 8(7172) 60-02-49 телефоны, www.temirzholy.kz сайты және 105 анықтамалық қызметі бойынша алуға болады.

Аудан жаңалықтары
26 июня
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы «Қайтыс болуды тіркеу» және «Жерлеуге арналған бір жолғы төлемдерді тағайындау» композиттік қызметтерін ресімдеу рәсімін жеңілдете

26 июня
Астана, Алматы және Шымкент қалаларының тұрғындарының мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталығында дайын жүргізуші куәлігін алу үшін күтуі қажет емес. Бұл
23 июня
Алматы, Қазақстан. 2017 жылдың 4 айы ішінде зейнетақы жинақтарының таза инвестициялық табысы 92,2 млрд теңгені құрады. 2017 жылғы 1 мамырдағы

23 июня
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының (БЖЗҚ/Қор) ақпараттық арналарына жиі келіп түсетін сұрақтардың бірі – шетелге тұрақты тұруға кетуге байланысты БЖЗҚ-дан зейнетақы
23 июня
«Армысыз! Қанеки, емін-еркін әңгімелесейік! Маған жақынырақ келіңіз! Сізге Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының электрондық қызметтері жайлы әңгімелеп берсем деймін».

23 июня
Бүгінде Қазақстанның зейнетақы жүйесі үш деңгейден тұратыны белгілі. Оның құрамындағы ортақ және жинақтаушы зейнетақы құрамдауыштары  өзара оңтайлы үйлестірілген.
23 июня
Қазақстанда зейнетақы жинақтарының сақталуын қамтамасыз ету бойынша бірегей мемлекеттік кепілдік моделі жұмыс істейді. Осы моделге сәйкес «Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру

21 июня
 «Ақсу ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі  2017 жылдың 22 мамырында аудан әкімі Ә.Далбағаевпен бекітілген «Мемлекеттік қызметшілер күні»