Валюта бағамдары

Алматы

Дауыс беру

Аудан жаңалықтары

Азаматтарға арналған үкімет дайын құжаттарды үйге жеткізу қызметін іске қосты 5 апреля 2017

«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы «Қазпошта» АҚ-мен бірлесіп дайын құжаттарды үйге жеткізу қызметін іске қосуда. Енді қазақстандықтардың дайын құжаттарды алу үшін ХҚКО-ға барудың қажеті жоқ, кез келген көрсетілген орынға, үй болсын, кеңсе болсын, курьер жеткізіп беретін болады.

Бұл сервисті пайдалану үшін клиент қызмет алуға қажетті толық құжаттар пакетін ХҚКО инспекторына өткізеді және  дайын құжаттарды жеткізіп беру жөніндегі өтінімді толтыру үшін ХҚКО ғимаратында орналасқан «Қазпошта» АҚ қызметкерлеріне жүгінеді. Құжаттарды жеткізіп беру қызметі жеке және заңды тұлғаларға коммерциялық негіздекөрсетіледі. Үйге жеткізіп беру бағасы қызмет көрсетілетін аймаққа және соңғы жеткізілім мекенжайына байланысты болады. Жеткізілім жайлы ақпаратты берілген трек-нөмірі бойынша post.kz. сайтынан қадағалап отыруға болады. Қызметтің ең төменгі құны – 500 теңге. Қызмет алушы жеткізілім төлемін дайын құжаттарды алғаннан кейін жүргізеді.

«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» КЕ АҚ Басқарма төрағасы Абылайхан Оспановтың айтуынша, жаңа қызмет  ХҚКО-ға келуге уақыты тапшы жандарға арналған. «Қазіргі уақытта қызметтерді автоматтандыру жұмыстары белсенді түрде жүріп жатыр. Көптеген қазақстандықтар қызметті электрондық үкімет порталының көмегі арқылы үйден шықпай-ақ алады. Алайда, ХҚКО-ға келмей рәсімдеуге болмайтын қызмет түрлері де бар. Соңғы уақытта қызметті үйде отырып алуға өтініш білдірген азаматтардың қатарының өсуіне байланысты, біздің қызмет алушыларымызға ыңғайлы болу үшін осы сервисті іске қосуды шештік» - деді ол.

Сондай-ақОспановтың айтуынша, бүгінде «Азаматттарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы  мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді алуға ыңғайлы болатын барлық жағдайларды жасауда, атап айтқанда ХҚКО-ларда күту және рәсімдеу уақыттарын қысқарту, электрондық кезектің, бейнекамераның жұмыс істеуі, сондай-ақ ХҚКО-лардан  қызметті алуда жайлылық жағдайларының жаңа мүмкіндіктері қарастырылуда.

Мемлекеттік корпорация алдағы уақытта интернет, телефон, ұялы байланыс және т.б. арналар арқылы тағы да бірнеше сервистер мен жобаларды енгізуді жоспарлап отыр.

«Азаматтарға арналған үкімет»

мемлекеттік корпорациясы

«ХҚКО» Ақсу аудандық

бөлімінің басшысы                                                                                                          Қ.С.Абдрахманов

Аудан жаңалықтары
24 мая
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде мүмкіндіктері шектеулі азаматтарға қолжетімділігін арттыруға ерекше назар бөлінеді.

22 мая
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорация азаматтардың тез және қолайлы қызмет алуы үшін тұрақты түрде жұмыс істеуде. Біз Сіздерге бүгінгі күні
22 мая
Шілде айынан басталатын міндетті медициналық сақтандыруға қатысушы санатыңызды қазірден анықтап алыңыз.

19 мая
2017 жылдың мамыр айының 22-і күні Ақсу ауданының прокуратурасында «Ашық есік күні» акциясы өтеді.
19 мая
Қазіргі уақытта кәсіби мемлекеттік аппаратты құру мақсаты маңызды орын алуда. Осы мақсатқа жету үшін Агенттік «100 нақты қадам» Ұлт жоспарын

17 мая
Алматы, Қазақстан – БЖЗҚ-нда 2016 жылғы зейнетақы және өзіндік активтері бойынша қаржылық есептілігіне сыртқы аудит жүргізілді. Тәуелсіз аудиторлық компанияның қорытындысына
17 мая

16 мая
Ақсу ауданының әкімдігі «Парасыз болашаққа БІРГЕ!» атты науқаны  аясында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мобильді топ ақпараттық -  түсіндіру жұмыстары мен азаматтарды
16 мая
Қазақстан Республикасының заңнамасы бойынша қаржы пирамидасының кестесін пайдаланып кәсіпкерлік қызметпен айналысатын тұлғаларға жауапкершілік көзделген.

16 мая
Ақсу ауылында Міндетті әлумекттік медициналық сақтандыру бойынша, Аудандық орталық ауруханамен

Республиканың жаңалықтары

Государственные ресурсы